o nás

Jsme střední firma
s osobním přístupem
ke každému zákazníkovi.

Školíme odborníky

Všichni naši zaměstnanci jsou školení odborníci, kteří vám rádi poradí a svou práci odvedou precizně. Pravidelným školením zaměstnanců v oblasti fotovoltaických elektráren zajišťujeme zákazníkům jistotu odborného provedení podle posledních standardů.

 

Stabilní společnost

Působíme v oboru fotovoltaiky od roku 2017 v rámci elektroinstalatérské firmy ML-Elektro System s.r.o. a v roce 2021 vznikla samostatná společnost, zaměřená výhradně na fotovoltaické elektrárny, Fotovoltaika Zlín s.r.o..

Za tu dobu jsme nasbírali zkušenosti u mnoha běžných realizací i nestandardních řešení. Nabízíme kompletní řešení fotovoltaických elektráren na klíč. Můžete se na nás spolehnout od návrhu elektrárny, přes vyřízení dotací, až po realizaci a spuštění.

 

Jistoty pro zákazníky

Všechny naše zkušenosti a energii vkládáme do klíčových parametrů fotovoltaických elektráren, jako jsou nízké provozní náklady, ekologie, energeticky úsporná řešení a vysoká efektivita. Jsme na trhu řadu let a nabízíme našim zákazníkům záruky i do budoucna.

Spuštěním fotovoltaické elektrárny pro nás služby zákazníkovi nekončí. Jsme pro vás na telefonu nebo e-mailu, kdykoliv budete něco potřebovat, v rámci záručního i pozáručního servisu.

 

Rozšířené působení

Protože i nadále úzce spolupracujeme se společností ML-Elektro System s.r.o., není pro nás problém zajistit slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace.

co od nás můžete očekávat?

Samozřejmostí je pro nás osobní přístup a odborná znalost.

KAM DÁL?

O NÁS

SLUŽBY

KONTAKTY

SLUŽBY

Návrh a instalace elektrárny

Vyřízení dotací a žádostí

Záruční i pozáruční servis

Copyright © 2024 Fv-zlín.cz